Ivan Stević i Aleksa Marić najbolji u Ligama Srbije u 2103

posted in: Vesti | 0

BEOGRAD, 22. decembar (Info centar)

– Biciklistički savez Srbije proglasio je najbolje i uručio trofeje za Lige Srbije u drumskom i planinskom biciklizmu u ovoj godini.
Pobednici u eliti – seniori su Ivan Stević (OBK Beograd) u drumskoj i Aleksa Marić iz Crvene zvezde u ligi za planinski biciklizam.
– Imali smo tešku, ali i uspešnu sezonu u kojoj smo program BSS ispunili skoro u celini . Čestitam osvajačima trofeja i zahvaljujem se klubovima i organizatorima trka u Ligama Srbije koji su nam pomogli da naša tradicionalna takmičenja uspešno sprovedemo – rekao je predsednik BSS Branko Banović – Želim vam zdravlja i sreće u novoj 2014. i da nas obraduju biciklisti dobrim rezultatima.
Svečanosti u klubu sportista Partizana prisustvovali su brojni biciklistički radnici, treneri i prijatelji biciklističkog sporta. Nagrade su uručivali i Zoltan Tarjan vlasnik firme Ciklomanija interancional, Igor Jemcov, Dragan Nikolić, Saša Gajičić, Miroljub Krstić, Ivan Davosir, Nemanja Vajs i durgi uglednici…
Konačni plasmani u Ligi Srbije – drumski biciklizam, seniori:
1. Ivan Stević (OBK Beograd),
2. Marko Stanković (CCN Metalac),
3. Esad Hasanović (Radnički, Kragujevac).
Ekipno: 1. Radnički Kragujevac, 2. Borac Čačak, 3. CCN Metalac.


Juniori: 1. Dušan Kalaba (Partizan), 2. Luka Kotur (Partizan), 3. Milan Dragojević (Spartak).
Ekipno: 1. Partizan, 2. CCN Metalac Kraljevo, 3. Železničar MBN Niš.
Kadeti: 1. Dušan Rajović, 2. Andrija Čukić (obojica CCN Metalac), 3. Dario Nimčević (Spartak).
Ekipno: 1. CCN Metalac Kraljevo, 2. Boba Valjevo, 3. Radnički Kragujevac.
Mlađi kadeti: 1. Veljsko Stojnić (S tim Sombor), 2. Nemanja Stojanović (CCN Metalac), 3. Andrija Joksimović (Partizan).
Ekipno: 1. S tim Sombor, 2. Partizan, 3. Borac Čačak.


Planinski biciklizam, seniori: 1. Aleksa Marić (Crvena zvezda), 2. Nenad Rabasović (Ciklomanija Zrenjanin), 3. Oliver Štrbac (Fanatik).
Ekipno: 1. Progresiv Beograd, 2. Partizan, 3. Gorski Sokobanja.


Žene: 1. Ivana Kostić (Orlovac Sistem FPS), 2. Kristina Jakotin, 3. Jovana Crnogorac (obe BK Novi Sad).
Ekipno: 1. BK Novi Sad, 2. Orlovac Sistem FPS Crna Trava.
Juniori: 1. Aleksandar Roman (Jednota, Šid), 2. Andrej Galović (Partizan), 3. Nusret Ibrahimović (Novi Pazar).
Ekipno: 1. Partizan, 2. Novi Pazar, 3. Jednota Šid.
Juniorke: 1. Milica Rakić (BK Novi Sad), 3. Tamara Simić (Progresiv), 3. Milica Rajković (Orlovac Sistem FPS).
Ekipno: 1. Orlovac Sistem FPS Crna Trava, 2. Jednota Šid.
Kadeti: 1. Marko Kasapović (BK Novi Sad), 2. Luka Milovanović (Ciklopaori Valjevo), 3. Miloš Harvilčak (Jednota).
Ekipno: 1. Jednota Šid, 2. BK Novi Sad, 3. Radnički Kragujevac.
Kadetkinje: 1. Marija Rajković, 2. Ojdana Stanković (obe Orlovac Sistem FPS), 3. Jana Jolović (Ciklomanija Kragujevac).
Ekipno: 1. Orlovac Sistem FPS Crna Trava.
Mlađi kadeti: 1.Andrija Joksimović, 2. Dušan Veselinović (obojica Partizan), 3. Almin Plojović (Novi Pazar).
Ekipno: 1. Partizan, 2. Novi Pazar.
Poletarci: 1. Nikola Mirković, 2. Vuk Mirković (obojica BK Novi Sad), 3. Ognjen Đurašinović (Jednota).
Ekipno: 1. BK Novi Sad, 2. Jednota Šid.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.