Rezultati za sezonu 2015. – drum

 
Datum Drum/Mtb/ Ciklokros Naziv takmičenja Kategorije Klasa Organizator Propozicije  Rezultati
JANUAR
24.01. Ciklokros  CIKLO-KROS PRVENSTVO SRBIJE 2016 Sve Državno Prvenstvo BSS  pdf.fw
MART
06.03. Ciklokros ŠAMPIONAT SRBIJE  CIKLO-KROS Masters + Amateri + U-13 Državno Prvenstvo B.K.Elite pdf.fwpdf.fw pdf.fwpdf.fw
12.03. Ciklokros Otvoreno prvenstvo Beograda poletarci, ml. kadeti, kadeti i juniori KUP Bgd U13 i U15 BS Beograda pdf.fwpdf.fw pdf.fw
24.03. Mtb – crosscountry Elite UCI C – 3 B.K.Novi Sad pdf.fw pdf.fw
26.03. Drum  Otvaranje sezone UŠĆE BG Sve I KUP Drum BSS pdf.fw pdf.fw
25. – 27.03. Mtb – crosscountry Elite UCI S – 1 B.K.Novi Sad pdf.fw   pdf.fw  pdf.fw  pdf.fw  pdf.fw
31.03. Mtb –  crosscountry Elite UCI C – 3 B.K.Novi Sad pdf.fw pdf.fw
APRIL
01. – 03.04. Mtb – crosscountry UCI S – 2 B.K.Novi Sad pdf.fwpdf.fw   pdf.fw  pdf.fw  pdf.fw  pdf.fw
09.04. Drum Erdevik Do juniora II KUP Drum B.K. Jednota pdf.fw pdf.fw
10.04. Mtb –crosscountry Ribarska Banja Sve I KUP MTB XCO B.K. Bela Stena pdf.fw pdf.fw
15.04. Mtb – crosscountry UCI C3 Race, Salcano MTB Cup Elite UCI C – 3 B.K.Novi Sad pdf.fw pdf.fw
16.04. Mtb – crosscountry  UCI XCO C2 Race, Salcano MTB Cup Sve UCI C – 2 B.K.Novi Sad pdf.fw pdf.fw
17.04. Mtb –   crosscountry DANI BEOGRADA-TROFEJ ČUKARICE Sve UCI C – 2
II KUP MTB XCO
B.K. Čukarički pdf.fw pdf.fw
17.04. Drum Nagrada Sombora Sve III KUP Drum B.K.Sombor pdf.fw pdf.fw
23. – 24.04. Drum Beograd – Banjaluka Elite UCI 1.2 B.K.Partizan pdf.fw pdf.fw
30.04. Drum TOUR OF KIDS – Milan Panić Samo kadeti B.K.Čukarički pdf.fw pdf.fw  pdf.fw  pdf.fw  pdf.fw
30.04. Drum Delta tour – Oko Beograda Seniori i juniori IV KUP Drum O.B.K.Beograd pdf.fw pdf.fw
MAJ
05. – 08.05. Mtb Evropsko Prvenstvo – MTB XCO Evropsko Prvenstvo UEC
15.05. Drum Beranovac Sve V KUP Drum BSS pdf.fw pdf.fw
21. – 22.05. Drum Trofej Sajamskih gradova Kadeti, juniori B.K. Velo pdf.fw  pdf.fw  pdf.fw  pdf.fw pdf.fwpdf.fw
22.05. Mtb – crosscountry Sve III KUP MTB XCO B.K.Radnicki pdf.fw pdf.fw
JUNI
05.06. Mtb – crosscountry sve IV KUP MTB XCO B.K.Konstantin pdf.fw pdf.fw
12.06. Drum Sid – Ul. Save Sumanovica Do juniora VII KUP Drum B.K.Sid pdf.fw pdf.fw
14.06. – 19.06. Drum Trka kroz Srbiju Seniori UCI 2.2 BSS – Trka kroz Srbiju pdf.fw pdf.fw  pdf.fwpdf.fw  pdf.fwpdf.fwpdf.fw
19.06. Mtb – crosscountry BG ili KG Sve V KUP MTB XCO BG ili KG
25. – 26.06. Drum DP Drum i Hronometar Sve Državno Prvenstvo Konkurs – BSS pdf.fwpdf.fw pdf.fwpdf.fw
28.06. – 03.07 Mtb Svetsko Prvenstvo Mtb Svetsko Prvenstvo UCI
JULI
02. – 03.07. Drum 4. međ. trka Talenti Beograda i Evrope Kadeti i 2. godina ml. kadeta BS Beograda   pdf.fw  pdf.fw  pdf.fw  pdf.fw pdf.fwpdf.fw
03.07. Trofej Crna Trava Vlasina Sve VI KUP MTB XCO B.K.Orlovac Cross pdf.fw pdf.fw
16. – 17.07. MTB – crosscountry Sve DP Konkurs – BSS pdf.fw pdf.fw
23.07. Drum Sve IX KUP Drum B.K.Borac pdf.fw pdf.fw
31.07. Drum  Bački Petrovac Masters i CFA DP Masters i CFA BK Elite i BSS pdf.fwpdf.fw
31.07. Mtb – Maraton 3. strane Kopaonika Sve MTB Maraton S.U.Na sve strane
AVGUST
31.07. – 08.08. Drum Olimpijske Igre – Drum Elite Olimpijske Igre
06.-07.08. Drum 45. međ. trka Olimpijske nade – Trofej Beograda Milan Panić juniori UCI 2.1 BS Beograda pdf.fw pdf.fwpdf.fw
13.08. – 22.08. Mtb Olimpijske Igre – MTB Elite OI
14.08. Drum USCE ili Beranovac Sve XI KUP Drum BSS
21.08. Drum DP Brdsko i Kriterijum Sve B.K.Boba pdf.fwpdf.fw pdf.fwpdf.fw
21.08. ili 18.09 Mtb – crosscountry i Maraton Oj Golijo CX + Maraton Sve MTB Maraton K.E.S Stari Vlah
28.08 Mtb – crosscountry Lipovača – Šid Sve VII KUP MTB XCO B.K.Jednota pdf.fw
SEPTEMBAR
04.09. Drum Erdevik mlađe kategorije XI KUP Drum B.K.Jednota pdf.fw
10.09. Drum Plava trka Sen,Jun,Kad ,Ml.Kad. XII KUP Drum OB.K.Beograd
11.09. Mtb – crosscountry Vrsacki Izazov Sve VIII KUP MTB XCO K.E.S.Vrsac
14. – 18.09. Drum Evropsko Prvenstvo – Drum Evropsko Prvenstvo UEC
18.09. ili 25.09. Mtb – crosscountry Sve IX KUP MTB XCO B.K.Gorski
OKTOBAR
02.10. Drum Mem. M. Milicevica Pula Sve XIII KUP Drum B.K.Sumadija
09. – 16.10. Drum Svetsko Prvenstvo – Drum Sve Svetsko Prvenstvo UCI
22.10. Drum Otvoreno prvenstvo Beograda poletarci, ml. kadeti, kadeti i juniori KUP Bgd U13 i U15 BS Beograda
22.10. Drum VN Beograda juniori UCI 1.1 BS Beograda

 

 

Rezultati za sezonu 2014. – drum

6. mart –  Velika nagrada Novog Sada
8. mart – Banja Luka-Beograd II
6. mart – Delta Tour „Oko Beograda”
19. – 21. jun – Trka kroz Srbiju
27. jun – Prvenstvo Srbije -hronometar
28. jun – Prvenstvo Srbije – mladje kategorije
29. jun Prvenstvo Srbije – drum
6. jul – Apatinske ribarske večeri
13. jul – Ulicama Save Šumanovića
27. jul – Kup Srbije Čačak
2. -3. avgust – Talenti Beograda
9.-10. avgust – 43 – Medkinarodna trka „Trofej Milan Panić”
31. avgust – Velika nagrada Subotice
7. septembar – Prvenstvo  Srbije brdo i kriterijum – Čačak
13.-14. septembar-Medjunarodna trka kroy vojvodinu
20. seštembar – 64. Plava trka
5. oktobar –Memorijal Milana Milićevića Pula
12. oktobar – VN Niša
19. oktobar – Prvenstvo Beograda


Rezultati za sezonu 2013. – drum

27. januar Državno prvenstvo – Ciklo-kros, Beograd
  6. april      LIGA Srbije Velika nagrada Novog Sad, Kovilj
21. april     Banjaluka Beograd – II deo, Beograd
1. maj       Oko Beograda – Delta tour, Beograd
11. maj      XX klasik Beograd – Čačak
12. maj Balkanski šampionat – hronometar, Čačak
2. jun Velika nagrade Čubure, Beograd
8. jun Nagrada Kraljeva, Kraljevo2. jun Velika nagrade Čubure, Beograd
16. jun Ulicama Save Šumanovića, Šid
21. jun Prvenstvo Srbije – hronometar, Kraljevo
22. jun Prvenstvo Srbije – drum, Kraljevo
7. jul Apatinske ribarske večeri, Apatin
18. avgust Liga Srbije,Čačak
24. avgust Prvenstvo Srbije – brdsko, Valjevo
24. avgust Prvenstvo Srbije – kriterijum, Valjevo06. оktobar Memorijal Milana Milićevića Pula, Aranđelovac
13. oktobar Velika nagrada Niša, Niš
16. oktobar Generalni plasman

 


Liga Srbije drum 2012.

28. januar Državno prvenstvo – Ciklo-kros, Šid
1. april LIGA Velika nagrada Novog Sad, Novi Sad
28 – 29. april Trofej Beograd 41. Olimpijske nade
5. maj Oko Beograda – Delta Tour
12. maj LIGA XVIII Clasic Beograd-Čačak
19. maj Trofej Sajamskih gradova
3. jun LIGA Velika nagrada Čubure
10. jun LIGA Olimpijski trofej Svetomir Đukić
16. jun LIGA Ulicama Save Šumanovića
23. jun Državno prvenstvo – hronometar, Kraljevo
24. jun Državno prvenstvo – drumsko, Čačak
4. i 5. avgust Balkanski šampionat, Beograd
19. avgust LIGA Čačak 2012
25. avgust Državno prvenstvo – brdsko, Divčibare
25. avgust Državno prvenstvo – kriterijum, Valjevo
9. septembar Trofej Sajamskih gradova

Generalni plasman za 2012. godinu


Liga Srbije drum 2011.

Generalni plasman – 2011

15. oktobar Memorijal “Milana Milićevića Pula”, Kraljevo
8. oktobar Velika nagrada Niša, Niš
4. septembar Velika nagrada Subotice, Subotica
2. i 3. septembar 33. Trka kroz Vojvodinu
28. avgust Državno prvenstvo Srbije – kriterijum, Valjevo
28. avgust Državno prvenstvo Srbije – brdsko, Valjevo
21. avgust Čačak 2011
24. jul Memorijal Safet Mavrić Čako
3. jul Apatinske ribarske večeri, Apatin
26. jun Državno prvenstvo Srbije – drum, Kraljevo
25. jun Državno prvenstvo Srbije – hronometar, Kraljevo
12. jun Ulicama Save Šumanovića, Šid
11. jun Olimpijski trofej Svetomir Đukić, Beograd
05. jun Velika nagrada Čubure, Beograd
15. maj Dolinom vekova, Kraljevo
14. maj XVIII Clasic Beograd-Čačak
07. maj Oko Beograda – Delta Tour
30.april, 1. maj Kadeti oko Beograda
23-24. april Banja Luka – Beograd
3. april Velika nagrada Novog Sada, Sremska Kamenica
22. januar Državno prvenstvo – Ciklo-kros, Novi Sad

_________________________________________________________________________

Liga Srbije drum 2010.

Generalni plasman

17. 10. Memorijal Milana Milićevića Pula, Aranđelovac
04. 09. Velika nagrada Subotice, Subotica
28. i 29. 08. Balkansko prvenstvo (juniori, kadeti), Beograd
28. i 29. 08. Trofej Beograda, GP Agrobanka, Beograd
22. 08. Državno prvenstvo (kriterijum), Valjevo
22. 08. Državno prvenstvo (brdsko), Divčibare
08. 08. Memorijal Safet Mavrić Ćako, Novi Pazar
25. 07. Čačak
11. 07. Ulicama Save Šumanovića, Šid
10. 07. Apatinske ribarske večeri, Apatin
27. 06. Državno prvenstvo (drum)
25. 06. Državno prvenstvo (hronometar)
12. 06. Gradska slava Sveti car Konstantin, Niš
06. 06. Velika nagrada Čubure
05. 06. Olimpijski trofej Svetomir Đukić, Beograd – Kosjerić
22. i 23. 05. Trofej sajamskih gradova, Novi Sad
16. 05. Dolinom vekova, Kraljevo
15. 05. XVII CLASSIC Beograd – Čačak
02. 05. Loznica tour, Loznica
17.04.  Trofej neznanog junka i Delta Tour, Beograd
04.04. Velika nagrada Novog Sada, Kovilj
23.01. Državno prvenstvo u ciklo-krosu, Kraljevo
_________________________________________________________________________

Liga Srbije drum 2009.

18. 10. Memorijal Milana Milićevića Pula, Aranđelovac
11. 10. 35. Velika nagrada Niša
19. 09. VN kroz Vojvodinu
27. 09. Plava trka
06. 09. Velika nagrada Subotice
29. 08. Državno prvenstvo, Valjevo – brdsko i kriterijum
16. 08. Čačak 2009
08. 08. Memorijal Safeta Mavrića Ćaka, Novi Pazar
12. 07. Ulicama Save Šumanovića, Šid
05. 07. Apatinske ribarske večeri, Apatin
27. 06. Državno prvenstvo, Niš
25. 06. Državno prvenstvo, Niš, pojedinačni hronometar
07. 06. Velika Nagrada Čubure, Beograd
24. 05. Tour de Kruševac, Kruševac
17. 05. Dolinom vekova, Kraljevo
16. 05. 16. Klasik Beograd – Čačak
12. 04. LIGA 2009. Delta Tour
11. 04. LIGA 2009. Dani Beograda
05.04. LIGA 2009. Mišeluk 2009.
15.02. Otvoreno prvenstvo Vojvodine u ciko-krosu, Novi Sad
07.02. Otvoreno prvenstvo Beograda u ciko-krosu
24.01. Državno prvenstvo u ciklo-krosu, Kraljevo